Program do nauki słówek

Program do nauki 1000 najpopularniejszych słówek języka angielskiego „Teachmaster”

Przedstawiam z przyjemnością program do nauki słówek angielskich. W oparciu o program „Teachmaster” powstała baza 1000 najbardziej popularnych słówek języka angielskiego. Udostępniona paczka zawiera program, angielskie słówko, tłumaczenie, przykładowe zdania, no i oczywiście wymowę! Program bazuje na czystej niemodyfikowanej teorii fiszek Leitnera. Sama aplikacja nie wymaga żadnej instalacji. Wystarczy rozpakować plik 1000.rar (123,13 MB) do dowolnego katalogu (domyślnym katalogiem jest katalog pod nazwą „1000”) i uruchomić program kilkając dwa razy na plik teachmaster.exe, lub skorzystać z wbudowanych funkcji używanego systemu operacyjnego. Po uruchomieniu programu otworzy się główne okno programu.

Aby rozpocząć naukę, musisz „pokazać” programowi, gdzie są ulokowane pliki lekcji oraz pliki dźwiękowe. W tym celu należy wybrać ikonę „Edytor”. Jeśli program nie ustawił się na język polski, kliknij rozwijane menu pod ikonami wyboru i wybierz język polski (oczywiście jeśli tylko chcesz). Po uruchomieniu edytora, proszę kliknąć „Plik” z menu głównego i otworzyć interesującą nas lekcję. Lekcja znajduje się w rozpakownym podkatalogu „lessons” katalogu głównego. Czyli tego gdzie rozpakowałeś/aś swoją paczkę „1000.rar”. Po wczytaniu lekcji ukaże się okienko jak poniżej. Wcześniej szereg ikon nie była aktywna. Teraz masz możliwość edycji wybranej lekcji.

Kliknij ikonę podglądu lekcji:

Otworzy się okno dialogowe, gdzie będziesz miał/a możliwość podglądu słówek, oraz edycji właściwości pliku. Dokładnie we właściwościach pliku ustawiasz ścieżkę plików dźwiękowych. Okno dialogowe jak poniżej. Po wskazaniu katalogu z nagraniami, w naszym przypadku jest to 1000\records, nie zapomij zapisać ustawień i już możesz przystąpić do nauki.

„Teachmaster” jest bardzo przydatną aplikacją do nauki słówek angielskich, zapraszam do zakupu programu łącznie z bazą 1000 słówek angielskiech za jedyne £7.

Format pliku .zip
Format pliku .rar

Komentarze   

 
0 #3 Darek 2012-06-09 12:30
-- Tego mi było trzeba :lol: Polecam
Cytować
 
 
0 #2 M.Crane 2012-06-08 17:00
Cytuję Iza:
Trochę mało przykładowych zdań, które są bardzo pomocne.

Baza słówek jest uzupełniana o nowe przykładowe zdania. Wszyscy, którzy kupili ten program otrzymają aktualizację za darmo.
Dzięki za zakup i cieszę się, że program jest pomocny.
Cytować
 
 
+1 #1 Iza 2012-06-08 12:05
Od tygodnia siedzę nad tym programem i jestem pozytywnie zaskoczona jak łatwo idzie mi nauka tych słówek. Pewnie dość dobrze dobrane tłumaczenia. Trochę mało przykładowych zdań, które są bardzo pomocne.
Dzięki i pozdrawiam.
Cytować
 

Szukaj

Nasi Goście

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Powiadom znajomych!

Newsletter

Kurs języka angielskiego „SwitchYourMind”,Copyright © 2011 - 2014 SwitchYourMind. Wszelkie prawa zastrzeżone.